Юноши ст.в. на ВК "Ботев" (Враца) мачкат у дома! - 6 Ноември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Понеделник, 24.04.2017, 10:23
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Ноември » 6 » Юноши ст.в. на ВК "Ботев" (Враца) мачкат у дома!
10:31
Юноши ст.в. на ВК "Ботев" (Враца) мачкат у дома!
Юношите старша възраст на ВК "Ботев" (Враца) спечелиха 4 победи от 4 мача на волейболния турнир от държавното първенство, на който бяха домакин. Двубоите се играха на 3 и 4 ноември в залата на "ПМГ" - гр.Враца.

Най-напред врачани без особени затруднения преодоляха отбора на „Coco Volley” (Габрово).

Крайният резултат: 3-0 (25-12, 25-10, 25-12).

Много по-напрегната бе срещата с ВК „Царевец-19” (Велико Търново). Гостите започнаха със самочувствие и спечелиха първия гейм с 25-20, като през цялото време имаха по 5-6 точки аванс. Във втората част врачани заиграха много по-добре и се наложиха с 25-19. Играта в третия гейм бе равностойна до един момент, но в края ботевци отново бяха убедителни и спечелиха с 25-20. Това като че ли отказа търновци и в последния гейм те бяха бледа сянка на това, което показаха в началото. Резултатът в тази част достигна до 12-1 за врачани и срещата вече се доиграваше.

Крайният резултат: 3-1 (20-25, 25-19, 25-20, 25-13).

Най-трудно ВК „Ботев” (Враца) достигна до успеха срещу ВК „Град” (Белоградчик). Гостите разполагат с много добри единици, като Марио Герасимов и капитана Николай Вътев, които атакуваха резултатно. Втората техническа почивка на първата част дойде при резултат 16-8 за ВК „Град”. Но ботевци отново се разиграха и взеха гейма с 27-25. Последва чиста победа с 3-0, макар че и в останалите две части момчетата от Белоградчик не се предадоха лесно.

Крайният резултат: 3-0 (27-25, 25-23, 25-22).

ВК „Ботев” (Враца) спечели и последната си среща от домакинския кръг на Държавния шампионат по волейбол за юноши старша възраст. Врачани спечелиха с 3-0 над коравия отбор на ВК „Пирдоп” (Пирдоп).

Крайният резултат: 3-0 (25-17, 25-19, 26-24).

За ВК "Ботев" (Враца) играха: Кристиян Кръстев (c) , Емил Емилов , Иван Тончев , Божидар Нинов , Цветелин Петров , Валентин Керефейски , Венцислав Митев (либеро) , Александър Бечев , Емилиян Петров , Венелин Василев (либеро) , Илиян Илиев и Владислав Катранкиев.

82:241т.

Категория: Момчета и Юноши | Преглеждания: 518 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0