Юношите Старша Възраст в 5-та група - 6 Октомври 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Понеделник, 23.01.2017, 05:22
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS
banner

ERREA
banner

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Октомври » 6 » Юношите Старша Възраст в 5-та група
20:20
Юношите Старша Възраст в 5-та група
  • Първенството ще се проведе на 4-ри турнира , два през есента и два през пролетта. ВК "Етрополе" (Етрополе) ще бъде домакин на първия турнир който ще се състой от 26 до 28.10.2012г. в спортна зала "Чавдар".
  • Отборите , който ще вземат участие в първенството са ВК "Монтана" (Монтана) , ВК "Ботев" (Враца) , ВК "Изгрев" (Ябланица) , ВК "Град" (Белоградчик) , ВК "Царевец-19" (Велико Търново) , ВК "Пирдоп" (Пирдоп) , ВК "Самоков-2009" (Самоков) , ВК "Козлодуй" (Козлодуй) и ВК "Coco Volley" (Габрово).Вторият турнир ще се проведе на 2 и 3 ноември в град Враца. Два турнира ще има и през пролетта.Крайният победител се класира за финалният турнир , вторият и третият играят допълнителна квалификация.




Първи кръг: 26.10.2012г. /петък/
1.14:00ч. ВК "Етрополе" – ВК "Габрово" - зала "Чавдар"
2.14:00ч. ВК "Изгрев" – ВК "Царевец-19" - зала "Хр.Ясенов"
3.15:30ч. ВК "Монтана" – ВК "Град" - зала "Чавдар"
4.15:30ч. ВК "Самоков-2009" – ВК "Пирдоп" - зала "Хр.Ясенов"
5.17:00ч. ВК "Ботев" – ВК "Козлодуй" - зала "Чавдар"


 
Втори кръг: 27.10.2012г. /събота/
6. ВК "Козлодуй" – ВК "Габрово"
7. ВК "Царевец-19" – ВК "Етрополе"
8. ВК "Град" – ВК "Изгрев"
9. ВК "Пирдоп" – ВК "Монтана"
10. ВК "Ботев" – ВК "Самоков-2009"
 
Трети кръг:
11. ВК "Самоков-2009" - ВК "Козлодуй"
12. ВК "Монтана" – ВК "Ботев"
13. ВК "Изгрев" – ВК "Пирдоп"
14. ВК "Етрополе" – ВК "Град"
15. ВК "Габрово" – ВК "Царевец-19"


 
Четвърти кръг: 28.10.2012г. /неделя/
16. ВК "Козлодуй" – ВК "Царевец-19" 
17. ВК "Град" – ВК "Габрово"
18. ВК "Пирдоп" – ВК "Етрополе"
19. ВК "Ботев" – ВК "Изгрев"
20. ВК "Самоков-2009" – ВК "Монтана"
 
Пети кръг:
21. ВК "Монтана" – ВК "Козлодуй"
22. ВК "Изгрев" – ВК "Самоков-2009"
23. ВК "Етрополе" – ВК "Ботев"
24. ВК "Габрово" – ВК "Пирдоп"
25. ВК "Царевец" – ВК "Град"


 
 
* Разпределението на мачовете по зали и часове от втория до петия кръг ще стане на място, след изиграване на първия кръг! 


Категория: Момчета и Юноши | Преглеждания: 380 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0
Общо коментари: 1
1  
I'm not easily imeprssed but you've done it with that posting.

Име *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Октомври 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

BG Volleyball
banner

Krasiko Sport
banner

Tomy Sport
banner

Flag Counter
Flag Counter

ВК "Ботев" (Враца) © 2017 All Rights ReservedХостнат от