Мъжете на ВК "Ботев" (Враца) дебютираха със загуба - 12 Ноември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Вторник, 25.07.2017, 23:30
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Ноември » 12 » Мъжете на ВК "Ботев" (Враца) дебютираха със загуба
10:14
Мъжете на ВК "Ботев" (Враца) дебютираха със загуба
В салона на ПМГ, който се изпълни до краен предел, „Ботев” посрещна „Раковски 1964” (Севлиево) в мач от 1 кръг в групата.

Врачани започнаха убедително в първия гейм, но гостите взеха инициативата в средата на частта и до края й нямаха проблеми, побеждавайки с 25-20. Вторият гейм премина под диктовката на „Ботев” през по-голямата си част и накрая имаха геймбол, но севлиевци отново бяха по-концентрирани и спечелиха с 26-24. Силите на домакините бяха дотук и в третия гейм те загубиха без съпротива с 14-25.
Крайният резултат е 3-0 за ВК „Раковски” (Севлиево).
Въпреки несполуката на старта, отборът на „Ботев” е изграден от перспективни състезатели, които имат нужда от сработване. Момчетата се стараха, но в състава нямаше необходимия синхрон, тренировките преди началото на шампионата бяха недостатъчни. Впечатли либерото Ангел Иванов, един отличен волейболист, който направи силен мач. Гостите не блестяха, но направиха впечатление на обигран отбор, с добър начален удар и посрещане, играят съсредоточено и рядко грешаха в защита.

За ВК „Ботев” (Враца) играха: Искрен Иванов, Тими Валентинов (с), Владимир Влахов, Светослав Трифонов, Владислав Карталов, Цветомир Ценов, Ангел Иванов (либеро), Кристиян Кръстев, Евлоги Руменов, Емил Емилов, Генади Стефанов, Иван Тончев;
Треньор: Маргарита Илиева.