Мъжкият волейболен отбор на "Ботев" (Враца) с втора поредна победа! - 3 Декември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Петък, 26.05.2017, 15:54
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Декември » 3 » Мъжкият волейболен отбор на "Ботев" (Враца) с втора поредна победа!
11:38
Мъжкият волейболен отбор на "Ботев" (Враца) с втора поредна победа!
В ІV кръг от шампионата на „А” Националната група по волейбол за мъже ВК „Ботев” (Враца) извоюва втора поредна победа. Съставът се наложи с 3-2 над ВК „Град” (Белоградчик).

В салона на ПМГ във Враца се разигра истински трилър. В началото на мача ботевци действаха по-организирано и успяха да спечелят първите два гейма с 25-22 и 25-23. След това дойдоха минутите на гостите. Волейболистите от Белоградчик заздравиха защитата и най-вече блокадата, и спечели убедително следващите два гейма с 25-18 и 25-16. За това допринесе и умората в редиците на врачани, които нямат възможност за редовно провеждане на тренировъчен процес. В 4-та част треньорката Маргарита Илиева извади повечето титуляри, за да могат да вземат глътка въздух. Това се почувства в контрагейма. Той също тръгна зле за „Ботев” – 1-5, но в този момент домакините демонстрираха не само по-добра класа, а и по-голяма воля за победа. Подпомогнати и от многобройната публика, врачани обърнаха развоя на срещата и след 15-13 спечелиха една трудна среща. Така ВК „Ботев” (Враца) вече изравни баланса между победи и загуби след лошото начало за отбора. Смело можем да похвалим всички от основния състав на врачани. От гостите впечатли разпределителят Христо Христов и играта на мрежата на Марио Герасимов и центърът Богомил Тодоров.