Главна » 2012 » Ноември » 15 » Полезна проверка за волейболистките преди новият сезон
срещи в подготовка за предстоящите държавни шампионати. Във Враца
гостуваха отборите на видинския ВК „Бдин Вида” (Видин) в съответни възрасти.
Гостите имат репутацията на силна школа в женското направление, а и
видинските отбори са традиционно неудобни противници на врачанските
момичета, така че проверките бяха от голяма полза за волейболистките и
за треньорката им Аглая Йорданова.

Отборите на ВК "Ботев" (Враца) се представиха много силно и спечелиха всичките шест мача. При момичетата до 12 години врачанки се наложиха на два пъти с по 2-0 гейма. Победите са важни за самочувствието на състезателките, които миналия месец загубиха от същия противник срещата за бронзовите медали на Държавния шампионат. Във възрастовата група до 13 години врачанските момичета също постигнаха две победи, но този път с по 2-1 гейма. Най-убедителни бяха домакините при 15-годишните, където се наложиха на два пъти с класическото 3-0.
Категория: Момичета и Девойки | Преглеждания: 288 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0