Първа победа извоюва мъжкият волейболен отбор на ВК „Ботев” (Враца) - 26 Ноември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Вторник, 25.07.2017, 23:46
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Ноември » 26 » Първа победа извоюва мъжкият волейболен отбор на ВК „Ботев” (Враца)
20:49
Първа победа извоюва мъжкият волейболен отбор на ВК „Ботев” (Враца)
Врачани успяха при третия си опит в 3 кръг от шампионата на Северозападната група да се наложат над силния отбор на ВК „Ботев” (Козлодуй) с 3-1. Срещата се игра в салона на "ПМГ" във град Враца. Това бе пък първа загуба за състава от крайдунавския град в тазгодишното първенство.

Мачът започна с убедителна игра на гостите и те затвориха първия гейм с 25-19. Домакините не се стреснаха от негативния развой и със стегната игра в защита и особено на мрежата обърнаха развитието на двубоя. ВК „Ботев” (Враца) взимаше инициативата и водеше в резултата и в трите гейма, които спечели съответно с 25-19, 25-22 и 25-20. Отново силно игра либерото Ангел Иванов, който прояви мъжество, макар че беше с вирусно заболяване. Отличен мач направи капитанът Тими Валентинов. Неотразим в атака бе Искрен Иванов. Силно играха и останалите в отбора – Светослав Трифонов, Владислав Карталов, Евлоги Руменов. Успешен дебют при мъжете направи и юношата Божидар Нинов. Цветослав Ценов също започна добре, но бе сменен с друг юноша – Кристиан Кръстев, който се включи отлично в двубоя. Гостите впечатлиха с играта си на мрежата, но бяха неубедителни в защита, нямаха либеро, а и резервната им скамейка бе изключително къса – те пристигнаха само със седем човека. Прави им чест, че се държаха джентълменски след края на мача и поздравиха врачани за добрата игра.
Категория: Мъже | Преглеждания: 465 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0