Потребители: 0

Главна » 2014 » Април » 14 » Седем отбора участваха в мемориал по волейбол
15:05
Седем отбора участваха в мемориал по волейбол

Мъжкият тим на Ботев /Враца/ спечели мемориала по волейбол „Петя Иванова“. Надпреварата се проведе през почивните дни в залата на математическа гимназия „Иван Ценов“. В петото издание на състезанието участваха 7 отбора, пет в мъжкия профил и два в женския. Според регламента, тимовете бяха разделени в две групи, където срещите се играха на директна елиминация. Мъжете на Ботев си осигуриха място на финала, след като победиха с 3:1 юношите старша възраст на клуба.

В двубоя за титлата по-опитните волейболисти надиграха с 3:1 юношите младша, които достигнаха до заключителния мач след две победи – с 3:1 над тима на студентите и с 3:2 над Волей Враца. В спора за 3 място командата на старшата възраст надви с 3:2 Волей Враца.Девойките младша на Ботев сломиха с 3:1 женски състав в мача за първата позиция.

Организаторите на турнира връчиха индивидуални награди.За най-добро либеро бе определен Александър Бечев, призът за най-комплексен състезател стана притежание на Мая Павлова, а Славяна Монкова взе отличие за най-добър разпределител. Плакет за най-добър нападател заслужи Емилиян Петров.

Категория: Момчета и Юноши | Преглеждания: 452 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0