ВК „Ботев” (Враца) удари с 3:0 „Чорни” - 13 Септември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Понеделник, 24.04.2017, 10:29
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Септември » 13 » ВК „Ботев” (Враца) удари с 3:0 „Чорни”
12:39
ВК „Ботев” (Враца) удари с 3:0 „Чорни”
Волейболистите бият за по-малко от час
Само 52 минути бяха необходими на волейболистите на „Ботев”, за да обърнат гостите от Брезник. Възпитаниците на Маргарита Илиева „отнесоха” с 3:0 гейма отбора с култовото име „Чорни”, давайки само 28 точки на съперниците. Победата, която е трета поред за юношите от Враца, бе изгледана от шефа на волейболния клуб Иван Жеков. Ботевци спечелиха без проблеми в единственото си домакинство, но след седмица ги очаква решителен мач срещу другия фаворит в нашата група - тима на „Монтана”.

В залата на ПМГ във Враца Тими Валентинов и компания на практика нямаха съпротива. Врачани натиснаха здраво в началото и първия гейм бе спечелен с 25:8. Гостите оказаха „съпротива” през втората част и единствено тогава стигнаха до двуцифрено число, губейки на 11. Маргарита Илиева даде възможност на всички свои състезатели да се запишат. В отбора играха и четирима от юношите младша възраст, като либерото Пламен Георгиев и диагоналът Георги Хрисимиров изкараха цял мач. Третият гейм отново бе спечелен леко с 25:9 и врачани затвориха мача за по-малко от час.

Ето и съставът на домакините: Искрен Иванов, Тими Валентинов, Александър Христов, Тони Атанасов, Димитър Гановски, Георги Горанов, Светослав Трифонов, Денис Петров, Георги Хрисимиров и Пламен Георгиев.

След срещата треньорката Маргарита Илиева сподели: „Организацията и дисциплината бяха на ниво. Отборът беше мотивиран и подходи сериозно. Играха всички, а двама от младшата (Пламен и Георги) се налагат все по-успешно и са почти готови за основния състав. Отиваме в Монтана за победа и ще гоним първото място.”

11 ноември 2008 | 00:00

Категория: Момчета и Юноши | Преглеждания: 275 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0