Волейболистите до 15 години останаха извън финалите - 2 Април 2013 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Вторник, 30.05.2017, 04:41
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

Волейболистите до 15 години останаха извън финалите
Волейболистите на ВК "Ботев" (Враца) завършиха участието си и в Държавния шампионат при момчетата до 15 години. Врачанските състезатели не успяха да прескочат регионалния етап, след като заеха 5-то място на Регионалното първенство в Монтана. Освен „Ботев” и домакините в състезанието, участваха „Град” (Белоградчик), „Берковица”, „Червен бряг”, „Ботев” (Луковит), „Павликени” и „Тетевен”.
Отборите бяха разделени в две групи. Врачани заеха трето място в своята група, след като загубиха от „Ботев” (Луковит) с 0-3 и от „Павликени” с 1-3, и постигнаха победа над „Червен бряг” с 3-0. Така те не успяха да се класират за финалната четворка и отпаднаха от по-нататъшно участие в шампионата. Победител в регионалното първенство стана съставът на ВК „Монтана”.
Категория: Момчета и Юноши | Преглеждания: 311 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0