Волейболистките на Ботев пропускат държавните финали за девойки старша възраст по вина на федерацията - 2 Април 2013 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Понеделник, 23.01.2017, 05:21
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2013 » Април » 2 » Волейболистките на Ботев пропускат държавните финали за девойки старша възраст по вина на федерацията
17:52
 Врачанки се отказаха от участие, след като БФВ не уважи искането им за промяна в датите на двубоите. Заключителният турнир е насрочен за  1-6 април в София.

„Изпратили сме две писма до федерацията. Първото беше преди изобщо да се насрочат мачове, а второто - след като окончателно стана ясно кога ще се играят. С тях уведомявахме, че от 1 до 9 април пет наши основни състезателки ще са в чужбина по линия на природоматематическата гимназия, в която учат. Става дума за Славяна Монкова, Анжелика Христова, Ванеса Червенкова, Полина Миронова и Ралица Ивова. Между другото няколко пъти променяха датите на турнира. Първо беше насрочен за 27 май, после за края на март. Имайки това предвид смятам, че можеха да уважат молбата ни, но явно нашият клуб не е толкова важен за федерацията”, коментира треньорката на девойките -  Аглая Йорданова.

Все още не ясно кой ще замести врачанки на държавните финали.
Юношите младша възраст на Ботев пък ще играят квалификации за класиране за последния етап от шампионата. В регионалното първенство възпитаниците на Маргарита Илиева победиха у дома с по 3:0 гейма връстниците си от Червен бряг, Вършец и Тетевен, но загубиха от отбора на Монтана, които продължават директно напред.
Категория: Момичета и Девойки | Преглеждания: 209 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0