Втора загуба за мъжкия отбор на ВК "Ботев" (Враца) - 20 Ноември 2012 - СКВ "Ботев" (Враца)
СКВ "Ботев" (Враца) Петък, 23.06.2017, 16:36
Добре дошли Гост | RSS
Меню

Новини
Момчета и Юноши [52]
Новини около Момчетата и Юношите на ВК "Ботев" (Враца)
Момичета и Девойки [22]
Новини около Момичетата и Девойките на ВК "Ботев" (Враца)
Мъже [14]
Новини около Мъжкия тим на ВК "Ботев" (Враца)

ASICS

ERREA

Брояч

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главна » 2012 » Ноември » 20 » Втора загуба за мъжкия отбор на ВК "Ботев" (Враца)
11:30
Втора загуба за мъжкия отбор на ВК "Ботев" (Враца)
Новообразуваният мъжки волейболен отбор на ВК „Ботев” (Враца) все още не може да се адаптира в Северозападната „А” група. Във 2 кръг врачани загубиха от състава на ВК „Звездец” (Горна Малина) с 1-3. Въпреки, че по програма „Ботев” е гост в този кръг, мачът се игра във Враца, поради ремонт на залата в Горна Малина.

Отборът на „Звездец” е съставен от опитни състезатели, част от тях са играли в елитни клубове. Много силно в атака за гостите играха Станислав Босаков и младият Симеон Ненов, както и капитанът Борислав Стратиев. Врачани също отговориха с добра игра и стана хубав и зрелищен мач. Домакините бяха равностойни през по-голямата част от срещата. Те загубиха първите два гейма с еднакъв резултат – 21-25 и спечелиха третия с 25-19. В четвъртия гейм обаче опитът на гостите от Горна Малина си каза думата. Частта завърши 25-14 за „Звездец”. Въпреки, че отборът на „Ботев” е съставен от добри единици, все още синхронът между тях не е на необходимото ниво. Отборът обаче е необходим на врачани и това го доказа препълнената зала на ПМГ, където се игра мачът.

ВК „Ботев” (Враца) игра в състав: Искрен Иванов, Тими Валентинов (кап.), Владимир Влахов, Светослав Трифонов, Владислав Карталов, Цветомир Ценов, Ангел Иванов (либ.), Кристиян Кръстев, Емил Емилов, Божидар Нинов, Иван Тончев, Венцислав Митев (либ.).

Категория: Мъже | Преглеждания: 529 | Добавено от: Бесния | Рейтинг: 0.0/0